سالن وزنه برداری شهدای مدافع حرم بجنورد به مناسبت بزرگداشت دهه مبارک فجر افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره  ورزش و جوانان شهرستان بجنورد سالن وزنه برداری شهدای مدافع حرم در مجموعه تختی بجنورد با حضور آیت الله یعقوبی نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد ، سردار مرتضوی فرمانده سپاه حضرت جواد الائمه استان ، کوروش بهادری مدیر کل ورزش و جوانان استان ، حجت الاسلام و المسلمین خادمی مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی ، اعضای شورای شهر بجنورد و ورزشکاران رشته وزنه برداری استان صبح امروز چهارشنبه ۱۱ بهمن افتتاح شد.

آیت الله یعقوبی نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد در حاشیه افتتاح این سالن ورزشی گفت:وزنه برداری از جمله رشته های شاخص ورزشی است که با روحیه پهلوانی و جوانمردی گره خورده است.
وی با تاکید بر نشر ارزشهای اسلامی در ورزش خاطر نشان کرد: بهترین پیوست فرهنگی در ورزش نشر ارزشهای اسلامی در بین جوانان و ورزشکاران است و توانمندترین ورزشکاران کسانی هستند که بتوانند به هوای نفس خود غلبه نمایند.
جناب آقای بهادری مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز دراین نشست از برگزاری ۵۰۰ برنامه فرهنگی و ورزشی در استان خراسان شمالی در دهه فجر خبر داد و گفت: به برکت انقلاب اسلامی در حال حاضر ۱۴۸ مکان ورزشی در استان وجود دارد و این در حالیست که قبل از انقلاب کمتر از ۵ سالن ورزشی در بجنورد وجود داشت.
مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن اشاره به برنامه های شاخص در دهه مبارک فجر از برگزاری پیاده روی خانوادگی با حضور شبکه سه سیما ، برگزاری جشن بزرگ انقلاب به مناسبت دهه فجر، غبار روبی مزار شهداء و دیدار با خانواده معظم شهداء خبر داد.