دسته : باشگاههای ورزشی بجنوردتاریخ: ۱۳۹۶/۱۰/۱۶
نام باشگاه رشته های فعال در باشگاه نام موسس نام مدیر نام مدیره آدرس مهلت پروانه تاریخ تمدید
ارکان بدنسازی سید احمد میرزایی
اسپاد پرورش اندام-بدنسازی رضا سفید گر مجتبی لنگری محبوبه سفید گر خیابان نادر سه ساله ۹۸/۴/۱
اسطوره  آرش ژیمناستیک – یوگا – آمادگی جسمانی اکرم احمدی مهدی نوروزی خیابان ۱۷ شهریور شمالی – نبش کوچه باغچه بان سه ساله ۹۹/۵/۱
اطلس بیلیارد جعفرزاده خیابان امام خمینی شرقی-روبروی طلای سفید سه ساله ۹۸/۹/۱۴
اکسیژن پرورش اندام مرتضی شرفی خ طالقانی بین ژاله و نادر سه ساله ۹۸/۲/۴
اندیشه نوین شطرنج معصومه مجردی یکساله
انرژی پرورش اندام- آمادگی جسمانی حامد یگانه ۹۳۵۰۸۳۵۰۴۴ سعیده عبادی پور ۳۲متری نرسیده به چهار راه ارتش دو ساله ۹۶/۲/۳۱
انرژی مثبت بدنسازی- پیلاتس پریسا سلطان پور خیابان امام خمینی- روبروی طلای سفید یکساله ۹۶/۵/۱
اوژن ووشو- آمادگی جسمانی- فیتنس رضا ایمانی سه اه بسیج – خیابان بسیج یک ساله ۹۶/۵/۲۰
ایثار  تکواندو عادل یزدانی سید محمود اعلمی روستای دهگاه نبش ترانس برق سه ساله ۹۷/۸/۱۰
ایران زمین ژیمناستیک – احمد وحدانی هانیه طوسی خیابان شهید بهشتی جنوبی کوچه شهید علوی ( تاتاری سابق ) سه ساله ۹۶/۱۲/۲۹
ایلخانی پینت بال صادق توحیدی نیا شیما توحیدی نیا پارک با باامان غربی باغ ایلخانی سه ساله ۹۷/۳/۶
آبتین پرورش اندام سعید شادکام بهاره فخار خ طالقانی شرقی خ دهخدا نبش دهخدا سه ساله ۹۷/۱/۲۰
آبی پوشان فوتبال حسن سروری دفتر :خ شهید صفا پلاک ۵ – تمرین :استادیوم تختی سه ساله ۹۸/۱/۱۵
آپادانا کارته رزمی -کاراته آمادگی جسمانی رزمی امید ایزانلو عصمت همت افزا شهربازی خ نشاط حاشیه خ پلاک ۲۴ سه ساله ۹۸/۸/۱۵
آرتین شطرنج غلامرضا باغدار
آرش ژیمناستیک – سعید احمدی علیرضا حمیدی خیابان طالقانی نرسیده به کوچه مرتضوی یکساله ۹۶/۱۲/۲۹
آرنیا والیبال طاهره اکرمی خیابان امام خمینی کوچه هلال احمر سه ساله ۹۸/۴/۱۵
آریا رزمی کاراته علی نظرنیا نیستانی خ شریعتی شمالی روبروی  تیپاکس سه ساله ۹۹/۱۲/۱
آزادگان تکواندو ژیمناستیک -امادگی جسمانی ژیمناستیک کاراته و تکواندو حمید رضا صفاری پروانه رنجبر کورانی ترکیه خیابان شهید بهشتی جنوبی-کوچه اوقاف دو ساله ۹۷/۲/۱۰
آوای سلامت پیلاتس مریم محمدی سمانه صالحی دو ساله ۹۸/۱/۱
بابک آمادگی جسمانی -بوکس بابک سلماسی سارا آبداری میرزا کوچک خان -خیابان ایمان-کوچه هنر جنب مدرسه دکتر حسابی پنچ ساله ۱۴۰۰/۸/۲۷
باران بیلیارد علی محمد نیا حد فاصل ؤاله و امیریه سه ساله ۹۹/۲/۱۱
باشگاه کلاته باقرخان رزمی و کاراته حسام جمالی
برترین بدنسازی مصطفی دلیریان خیابان جمهوری – زیر زمین  تالار سپید سابق
برنا تک پرورش اندام محمدرضا حصاری خیابان ۱۷ شهریور جنوبی – کوچه شلمچه یکساله ۹۷/۶/۱
بیژن یورد فوتبال- فوتسال مجید روشن ضمیر فریبا زمزمی استادیوم تختی – فریبا زمزمی سه ساله ۹۷/۷/۱۴
پارس پرورش اندام زهرا صاحبی دوساله ۹۷/۲/۳۰
پارک ورزش ایروبیک کاراته شطرنج زیمناستیک یوگا آیدا قره باشلو ریحانه علیدادیان خ شریعتی شمالی ک شیخ نژاد پلاک ۶ سه ساله ۹۸/۲/۱
پاسارگاد پرورش اندام یونس نودهی زهرا نودهی خ امام خمینی غربی سه راه ژاله جنب بانک پارسیان سه ساله ۹۶/۱۱/۲۱
پدیده آمادگی جسمانی – فیتنس – پیلاتس زینب آتش افروز خیابان شریعتی کوجه برنجی پلاک ۵۰ چهار ساله ۱۴۰۰/۳/۱۴
پرانیک آمادگی جسمانی ایروبیک یوگا کاراته ژیمناستیک سوسن صمدی شادلو خیابان ۱۶ متری ملکش پشت بیمارستان تامین اجتماعی سه ساله ۹۶/۱۰/۳
پهلوانان باغچق جودو مهدی باغچقی
پوریا پرورش اندام ابراهیم ظریف جواد ظریف چهار راه معصوم زاده جنب خبازی ظریف سه ساله ۹۸/۱۱/۱۰
پوریا مهر ووشو – بوکس – تکواندو – کاراته – آمادگی جسمانی قاسم رحمانی گلستان شهر – خیابان مهر- روبروی مجتمع مهر ۲ دو ساله ۹۸/۱۰/۳۰
پیام انتظار فوتبال هادی بهادری سه ساله ۹۸/۴/۱
تک بیلیارد اکرم علی آبادی خیابان امام خمینی غربی- حد فاصل چهارراه قیام و میدان کارگر یکساله ۹۷/۹/۱
تک اندام بدنسازی محمد نودهی خیابان دهخدا – دهخدا ۲۲ – زیر زمین مجتمع دندانپزشکی ماهان یک ساله ۹۷/۵/۱
تکنیک کاراته – آمادگی جسمانی -رزمی حسین علیزاده خیابان شریعتی جنوبی- کوچه روبروی دکتر حکمت یکساله ۹۷/۳/۷
تلاش کونگ فو رزمی کاراته-آمادگی جسمانی ایروبیک فرنوش لنگری عباس نیستانی طالقانی شرقی۱۵ روبروی دبیرستان سمیه یک ساله ۹۷/۶/۱
تن آرا بدنسازی رضا منصوری کمربندی شهربازی – ۳۲ متری شهدا دو ساله ۹۸/۷/۱
تناسب بدنسازی وحید وحدانی عصمت رحمانی
تندر رزمی مرتضی بادلیان
جسم و اندیشه پرورش اندام- آمادگی جسمانی علی اصغر دستجردی رقیه صنعتگر خ شریعتی جنب بانک اقتصاد نوین سه ساله ۹۸/۸/۱۵
جوانان پرورش اندام احسان آتش افروز خ طالقانی شرقی روبروی کوچه جاجرمی سه ساله ۹۷/۸/۱۰
خانه ورزش آمادگی جسمانی، ایروبیک ، پیلاتس ، یوگا شیدا نقی زاده فردوسی یک کوچه هاتف سه ساله ۹۷/۸/۱۰
دلاوران رزمی کونگ فو ووشو-تکواندو رزمی عظیم حمیدی نسب افشین حمیدی نسب فاطمه شعبانی خ شهید بهشتی شمالی کوچه شهید پور آدینه دوساله ۹۵/۸/۱۴
رویال رکورد پرورش اندام- فیتنس شاهرخ زرین امین طیبی فریبا سیرانلو خ طالقانی غربی حدفاصل میدان بازرگانی سه راه نادر سه ساله ۹۷/۷/۱۸
روئین تن آمادگی حسمانی ، ایروبیک ، یوگا مهناز محمدی معصومه قلیجی چهار راه بسیج سمت راست اولین کوچه زیر زمین تولیدی مبلیران یکساله ۹۶/۱۲/۶
سالار پرورش اندام اصغر وحدانی خ جمران جنب تعاونی اعتبار صالحین سه ساله ۹۷/۸/۱۰
سالوک جوان  آرا سمیه میرشکار آیلر رنجبر خیابان امیریه-امیریه- کوچه پروین پنج ساله ۱۴۰۰/۸/۴
سایه ماساژ و یوگا مینا نیستانی خیابان شریعتی شمالی-کوچه شهید یاهوئیان پلاک ۲۹ یکساله ۹۶/۸/۲۰
سبکاد کوهنوردی ابراهیم رشیدی آناهیتا صالحی دفتر هیئت کوهنوردی استان سه ساله ۹۹/۴/۲۱
سرخ پوشان فوتبال علی شاهدی مجموعه ورزشی کارگران دوساله ۹۶/۶/۱۰
سعید پرورش اندام سعید حسن پور خیابان طالقانی شرقی- چهار راه ۱۷ شهریور دوساله ۹۷/۵/۱۰
سنا یوگا محترم دارا ۹۱۵۱۸۶۷۳۰۱ پنج ساله ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
سهیل سوارکاری فرزانه شاددل موافقت اصولی بش قارداش – خوش منظر
شهدای باقرخان کاراته جعفر رحمتی کلاته باقرخان ۳(حاجی بیگلر) یکساله ۹۷/۷/۱۵
صادق والیبال صادق معنوی احسان علیپور خیابان امام خمینی کوچه هلال احمر یکساله ۹۵/۱۲/۲۵
صدر کارته تکواندو ژیمناستیک-آمادگی جسمانی کارته تکواندو علی اصغر صدری مریم صدری خیابان رضا امامی شمالی سه ساله ۹۷/۷/۴
صدرا رزمی زهره یزدانی
صدف آمادگی جسمانی فاطمه کچرانلوئی شهرک امام خمینی خیابان عدل عدل ۱۰ فاز ۲ دوساله ۹۶/۱۲/۲۵
صمدی سوارکاری ابوالفضل صمدی بجنوردی
طلوع پیلاتس پریوش طلوعی خ شریعتی جنوبی کوچه شهید محمد زاده پلاک ۸۳ سه ساله ۹۶/۱۰/۲۸
عرشیا ایروبیک تکواندو ژیمناستیک-رزمی آمادگی جسمانی ایروبیک مهدی حصاری مرضیه حصاری خ طالقانی شرقی کوچه شهید همدانی دوساله ۹۷/۲/۳
علم و حرکت دفاع شخصی – کاراته-آمادگی جسمانی فیتنس-تکواندو سید علی ذاکر مهسا سلطانی خیابان امام خمینی کوچه حد فاصل میدان کارگر-باسکول سه ساله ۹۸/۶/۱
فرم تن پرورش اندام امیر اکبری بیرون میدان آزادگان -بلوار معلم- نبش معلم ۷ سه ساله ۹۸/۱/۱۵
فرهنگ بدنسازی نظری
فیزیک پرورش اندام سعید ترکانلو ۹۳۹۵۳۷۴۶۰۰ خیابان ۱۷ شهریور جنوبی- مقابل ایستگاه دانشگاه آزاد دوساله ۹۷/۵/۱۰
فیزیک ۲ بدنسازی- پیلاتس-ایروبیک-یوگا-آمادگی جسمانی نسرین ترکانلو خیابان ۱۷ شهریور جنوبی دو ساله ۹۸/۹/۱
قرمز پوشان فوتبال عیسی احمدی سه ساله ۹۸/۱/۱۵
کار پیرا پیلاتس – تی آرایکس سیمین امینی راد خیابان قیام – قیام ۲۵ کوچه شهید علی نیا سه ساله ۹۸/۵/۱۰
کاراته بانوان کاراته آمادگی جسمانی ایروبیک یوگا پونه دهقانیان بهاره دهقانیان انتهای میرزا کوچک خان پلاک ۵ سه ساله ۹۶/۵/۱۱
کبیر پرورش اندام محسن قادری آب بخش موسی الرضا بخشی ایرج ۳۰متری شهدا چهار راه سجادیه نبش ۱۶ متری کوشا پنج ساله ۱۴۰۱/۸/۲۵
کوهنوردان کوهیار کوهنوردی محمدابراهیم دهقانیان مهدی زحمتکش راضیه خانی دفتر هیئت کوهنوردی استان سه ساله ۹۹/۳/۱
ملی پوشان رزمی- آمادگی جسمانی مجید جوادی فر مریم ولی زاده متری شهربازی خیابان شهدا کوچه نانوایی سه ساله ۹۷/۶/۱۰
مهتا آمادگی جسمانی رزمی ووشو-آمادگی جسمانی ایروبیک تکتم طهرانی زاده کامیاب امیری خیابان شهید بهشتی کوچه برنجی زیر زمین بانک صادرات
می سی نو کوهنوردی کامبیز مهرور دفتر هیئت کوهنوردی استان سه ساله ۹۹/۴/۱۲
نشاط آمادگی جسمانی و ایروبیک،پیلاتس-تی آرایکس فرزانه جوادزاده طالقانی غربی-حد فاصل چهارراه بسیج و نادر یکساله ۹۶/۸/۲۰
همیار کوهنوردی نسترن اکبریان ثانوی حمیدرضا معصومیان عادله حاج طالبی دفتر هیئت کوهنوردی استان سه ساله ۹۹/۴/۲۱
هیربد پرورش اندام حسین غلامنژاد
یاس پینت بال سمانه فرهادی محمدرضا اسفندیاری کنارگذر شمالی جنب نهالستان منابع طبیعی یکساله ۹۴/۵/۲۳
یوسفی بیلیارد الیاس یوسفی